УкраїнськаEnglish
Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України відділ
12 листопада 2019 р. в Інституті літератури ім.
Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України відділ
8 жовтня 2019 року Відділ теорії літератури та
Людмила Тарнашинська. Українське шістдесятництво: профілі
5 вересня 2019 року Центр дослідження проблематики
В Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України 5
 • Шевченкознавчий семінар до 90-річчя від дня народження Василя Бородіна
  Інститут літератури
 • Презентація серії книжок із циклу щорічних лекцій пам’яті Івана Огієнка у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка
  Презентація
  27 лютого 2020
 • Науковий семінар «Прототекст, текст, контекст: до проблеми інтерпретаційних стратегій дослідження української давньої літератури»
  Науковий
  18 грудня 2019 р. в
 • Презентація монографії Людмили Броніславівни Тарнашинської
  Презентація
 • Згадуючи Нілу Зборовську
  Згадуючи Нілу
  12 листопада
 • Десятий шевченкознавчий семінар:  до 110-річчя від дня народження ПЕТРА ЖУРА
  Десятий
  Інститут літератури
 • Семінар про акцентний вірш
  Семінар про
  8 жовтня 2019 року
 • Людмила Тарнашинська. Українське шістдесятництво: профілі на тлі покоління (Історико-літературний та поетикальний аспекти). 2-е видання, доповнене. – Київ: Смолоскип, 2019. – 592 с.
  Людмила
  Людмила
 • Художньо-інтелектуальний синкретизм творчості Валерія Шевчука
  5 вересня 2019 року
 • Дев’ятий шевченкознавчий семінар
  Дев’ятий
  В Інституті
 

Наші видання

post.jpg
Четвер, 23 травня 2019 19:41

Команда інституту літератури долучилась до Медичних пікніків

Літературознавцю не так просто підготувати виступ до Медичних пікніків. Але для молодих філологів немає нічого неможливого. Молода команда Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка змогла представити себе на чергових Наукових (Медичних) пікніках, які відбулися 19 травня 2019 року в київському парку Шевченка. Діти та дорослі, які завітали на цей захід, змогли взяти участь у настільній грі «Медичній пригоді літературного котика», яку зорганізували Катерина Годік та Ірина Скакун.

 

На цей раз представники Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка випробовували аудиторію на знання міфів про охорону здоров’я. Діти та дорослі напевно зустрічали їх в популярних газетах та журналах. За правилами гри, учасникам треба було кинути гральний кубик, зробити кроки по мапі отримати запитання з чотирма варіантами відповіді. На нього треба було відповісти, аби продовжити рух по карті. Гра виявилась дуже веселою. Хоча більшість учасників відповідала на поставлені запитання правильно, серед них знайшлися і ті, які збираються на роботу, керуючись гороскопом, а не погодними умовами, а також ті, хто переконаний, що прогулянки дозволяють звільнити батькам час для особистих справ. Однак попри проби та помилки всі учасники (а їх було понад 20) успішно дійшли до фінішу.

 

Приємно бачити, як з кожним новим науково-популярним заходом інтерес до діяльності молодих вчених інституту літератури росте. Цього разу кияни брали участь у грі сім’ями, охоче фотографували ігрову карту і з захопленням розповідали про цікаву гру перехожим. Все це мотивує до подальших звершень і, звичайно, розробки нових івентів для широкої аудиторії.

 

ЕНЦИКЛОПЕДІЯ

НОВИНИ